דק מיוחד מאוד עם רפגולה וחיפוי עץ

אלה מרצפות דק איפאה. מגיעות 30ס"מ על 30 ס"מ ולא דורשות תשתית. מונחות על ריצוף קיים. 
גובה המרצפה 3 ס"מ.

מרצפות דק איפאה

דק כי מגיע לכם להגשים את החלום!

נראה כמו פרוייקט גדול...נראה כל כך רציני וגדול, נראה כאילו חלום בלתי ניתן להשגה, אבל בפגישה איתנו נפרק את בניית הדק לשלבים ברורים ומוגדרים, נדבר על תקציב, מטרות וזמן ביצוע עד לגמר המושלם.

נבחן ביחד אפשרויות לעיצוב נתחיל מעיצוב של דקים מרובעים ומלבנים סטנדרטיים נציע דקים עגולים או רק פינות עגולות, דקים בשניים שלושה וארבעה מפלסים, נדבר על תשתיות ואפשרויות בניה, גרמי מדרגות בסגנונות שונים, ברגים גלויים ונסתרים, בחירת עץ וצבע וצורות גימור שונות כמו אביזרים וצמחיה.    

שבת בבוקר על האש עם החברים או המשפחה, 
טיפוף של רגליים קטנות יחפות שרצות ומשתוללות, ארוחת ערב זוגית או כוס קפה מול השקיעה, בערסל עם ספר טוב או מסיבת יום הולדת לכל הכיתה
– הדק שלכם הוא בדיוק המקום שבו תוכלו להגשים את כל החלומות!

לארח בסגנון VIP, לנוח, ביחד או לחוד. דמיינו איך זה יהיה לחזור מיום עבודה אל גן עדן פרטי שהוא רק שלכם. עם דק מעוצב הטובל בצמחייה ירוקה – מסביב לג'קוזי או לבריכה, ביציאה לגינה או כשביל גישה אל הבית – דק מעץ משדרג את המראה של כל גינה. 

 

רעיונות לעיצוב דק


כשמדובר בעיצוב הדק שלכם, הכל אפשרי והשמיים הם לא הגבול אלא רק ההתחלה. אז זה הזמן לקבל השראה ולבחר בסגנון שהוא הכי "אתם": עיצוב מודרני נקי בקו מינימליסטי, מעודן ומסודר, עץ כבד וכהה היוצר סגנון כפרי, קורות ולוחות ישרים במראה קלאסי על זמני או עיבוד גס המקנה לגינה לוק טבעי ופראי.

מדרגות, שיפועים, הגבהות ובמות, קוים ישרים או מעוגלים – הדק משתלב עם כל תנאי השטח ופותר בעיות של הפרשי גובה וגישור בין מפלסים. 

ומה עוד? הוסיפו תאורת אווירה, צמחייה וריהוט גן משלים שיעשו את כל ההבדל וייצרו בדיוק את המראה השלם שדמיינתם.

אז איך מתחילים?
המפתח הוא בתכנון מקצועי שמתרגם את החלומות שלכם לביצוע מושלם, עמיד ואיכותי. ניתן לבחור דק מעץ או דק סינטטי  - לכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות מבחינת מראה, עלויות ותחזוקה ועוד שיקולים שתרצו לקחת בחשבון הם אור וצל, ניקוז מים, צמחיה ותאורה. אז היעזרו במומחים שיוכלו לייעץ לכם מהו הפתרון המתאים לכם ביותר וקדימה – כי הגיע הזמן ומגיע לכם להגשים את החלומות שלכם.