דקים מעץ

דקים סינטטיים

 

 

דקים מעץ, דקים סינטטיים, פרקטים ורצפות עץ

 

התקנת כל סוגי הדקים, דקים מעץ, דקים סינטטיים, פרקטים וריצפות עץ.

 

אפשרות לתוספות כגון: ברים מעץ, כסאות, ספסלים, פינות ישיבה מהודרות, ארונות מטבח, כיסויי מזגנים, מקלחונים.

פתרונות לכל אזור ושטח.

 

איזה דק מתאים לחצר שלך?
דקים מעץ הוא הטרנד של העשור האחרון בתחום עבודות עץ, וכנראה גם בעתיד ובצדק, דק עץ או רצפת עץ בעלי מראה מרהיב, מכובד, יוקרתי ומזמין, המשתלב בצורה מושלמת בחצר, הדק מהווה משטח עץ פרקטי ונוח, עליו כיף לדרוך בכל שעות היממה, דקים אינם מתחממים בימי הקיץ הלוהטים כמו משטחי אבן, ובכך יותר נעימים ונוחים לשימוש. בנוסף, נוח מאוד להציב עליו שולחנות, ספסלים, מנגל וכל מה שרוצים. 

דקים מעץ או דקים סינטטיים הם תחליף מעולה לדשא, במציאות בה אנו מנסים לחסוך במים ומייבשים משטחי דשא ליד הבתים. משטחי דקים הם תחליף אדריכלי פונקציונאלי, יפה ומכובד, משביח ומעלה את ערך הנכס שלך.

דקים מעץ, ופרקטים, ורצפות עץ מיוצרים מסוגי עץ שונים.

לכל סוג עץ יש תכונות משלו, הקובעות לא רק את מראהו, אלא גם את אופן הטיפול בו. דקים, פרקטים ורצפות עץ, מעץ טבעי, משתנים עם הזמן, תדירות הטיפול בהם משנה את צבעם, הם מגיבים לאדמה ולצמחייה, וכן לחשיפתם לתנאי מזג האוויר.

אין בכך בעיה וזה אפילו תורם למראם. מביני עניין יכולים להעריך את גילם של פרקטים לפי מראם, ואניני-טעם, אף יכולים לבקש לרכוש רצפת פרקט יד שנייה, על מנת ליהנות מן המראה היוקרתי והמכובד של העץ אשר הבשיל עם הזמן.

אבל יש הבדל מהותי בין דקים ופרקטים עתיקים ובין דקים פגומים, פרקטים ודקים פגומים ניתן לראות מקומות ציבוריים.

שילוב של פרגולת עץ ודק עץ - הכי מתאים, לעיצוב מראה כפרי ואותנטי לחצר או למרפסת הוא השילוב בין דק עץ ופרגולת עץ, המשלימים אחד את השני ויוצרים תחושה של הרמוניה עם הטבע. רצוי שתרכשו את שניהם מאותו מתקין כך תבטיחו שיהיה לכם עץ זהה לשניהם, עם הנחה משתלמת במיוחד.