רעיונות ייחודים ומקוריים לדק השמיים הם הגבול

רעיונות ייחודיים ומקוריים לדק השמים הם הגבול, עיצוב דק מקורי – חשיבה מחוץ לקופסא.

דק הוא מרפסת עץ חיצונית שצבעיה משתנים עם תנועות האור והצל לאורך היום, דק עם פרגולה בחצר יכולים להיות בשימוש בכל שעות היום, הכל תלוי במטרה ובעיצוב שלכם.

 

אפשר לשנות עיצוב דק ישן שהיה מיועד לפינת משחקים לילדים והפך ישן ומוזנח כי הילדים גדלו לדק מפואר ורומנטי.

 

דק הוא מרפסת שנועדה להנאה עם ריהוט גן נוח עליו אפשר להשתרע ולבלות שעות רבות, בדרך כלל יש בו שולחן מרכזי אחד גדול סביבו כול המשפחה והחברים יכולים להיפגש, אך בהחלט אפשר להחליף את השולחן הגדול בשניים או שלושה שולחנות קטנים וליצור פינות שונות בחלל שבכל פינה אווירה אחרת.

 

את הדק בחצר קל לנקות ולתחזק, עם מעט דמיון בקלות הוא יכול להפוך צורה ואווירה מאווירת מנגל משפחתי והמוני למקום יוקרתי ומתוחכם דיו בכדי לארח ארוחת ערב אלגנטית.

רעיון יחודי לדק

דק הפך למקום מפגש מועדף המשקף את אורח חיינו העמוס והמורכב במיוחד בסופי שבוע ובחגים, שמתחילים לחשוב עליו כחדר חיצוני, אפשרויות העיצוב שלו הן אינסופיות.

 

דק יכול לשנות את העיצוב שלו – פרקטי, משעשע, אלגנטי, עיצוב לילדים עיצוב דק למבוגרים, בהתאם למצב הרוח שלכם.

בהתבסס על העיצוב הייחודי של הדק שלכם, הוא יכול להיות המקום המושלם לכל אירוע החל מחתונה אינטימית ועד מפגש של קבוצת הצופים או מפגש משפחתי שגרתי של על האש.

 

דק הוא כמו דף נייר לבן שאפשר לצייר עליו הכול, השמים הם פשוטם כמשמעם הגבול. החלפת תאורה כבר תשנה את כל האווירה, רעיונות לעיצוב פרגולות עץ אפשר לראות כאן.

 

פיתוח רעיונות מקוריים לעיצוב הדק

בכדי למקסם את פוטנציאל המרחב החיצוני שלכם תצטרכו לקחת בחשבון את האינטרסים והצרכים בכדי ליצור עיצוב ייחודי משלכם. מהם התחביבים שלכם? האם הדק יהיה המקום בו כל המשפחה מבלה או מקום לברוח אליו ותפוס קצת שלווה.

 

לאיזה סוג בילוי ישמש הדק שלכם?

האם אתם מתכננים לארח מסיבות מרובות משתתפים, ארוחות אינטימיות, מפגשים לא רשמיים, או ארוח אלגנטי?

מה לגבי שיקולים פרקטיים? האם תוכלו להשתמש בדק המקורי שלכם או תצטרכו להרחיב אותו, האם הנוף הנשקף מהדק הוא כזה שאפשר ליהנות ממנו או אולי צריך לחסום אותו. האם אפשר לנצל את הצל הטבעי או האם שמשיות וסוכך מתקפל יענו על צרכיכם ?

 

הקדשת תשומת לב וחשיבה לאופן שבו הדק יתאים לאורח חייכם באופן המושלם ביותר, תאפשר לכם לממש רעיונות  עיצוב ייחודיים וליצור  מקום שתאהבו כעת וגם בשנים הבאות.

 

העניקו לדק שלכם מראה ייחודי המוסיף סטייל ומציג את היופי הטבעי של לוחות העץ בעזרת צבע.

רעיון מקורי לדק וקיר לבן מעץ
פרגולה מעלפת