דקים מתוכננים ובנויים היטב כדי שיהיה לכם מספיק מקום לבישול, משחק, מסיבות ומנוחה.

דקים מעץ ודקים סינתטיים מתוכננים ובנויים היטב כדי שיהיה לכם מספיק מקום לבישול ולברביקיו, למשחק, למסיבות לאירוח ולניצול מירבי של השטח לא רק בחצר האחורית, אפשרות לבניית דקים כהמשך בקדמת הבית ובתוך הבית.

 

דק מתוכנן ובנוי היטב יכול להעשיר את חייכם בדרכים צפויות ובלתי צפויות כאחד. הוא יכול לספק מקום מפלט בו ניתן להירגע. הוא יכול לספק מקום בו ניתן לערוך מסיבות מרגשות או מפגשים אינטימיים; מטבח חיצוני בו אפשר לבשל במהירות מתכונים ותיקים או להתנסות במתכונים חדשים, חדר אוכל באוויר הפתוח ועוד הרבה יותר.

דקים למשחקי ילדים ורכיבת אופניים

כאן אנחנו מציגים גלריה של דקים, אבל זה יותר מאוסף של תמונות יפות. התמונות נבחרו בקפידה, כדי לתת לכם רעיונות בתהליך העיצוב. תוכלו ללמוד על עיצוב הדק בהתאם לשימוש שאתם מיידעים לו, כמו גם רעיונות לבחירת הצורה והגודל. כל הרעיון הוא להפוך אתכם לצרכן משכיל יותר. המטרה היא לעזור בתכנון הדק.

 

לייעוץ חינם,לפרטים נוספים לסוגי חומרים, ולהצעת מחיר אפשר להתקשר   

 

דק עץ משתלב עם גינה מעוצבת

למרבה הצער, דקים רבים נבנים במהירות ובלי מחשבה רבה לרוב בחלקו האחורי של הבית.

לעתים קרובות צורתם של הדקים היא ריבוע פשוט, שעם קצת מזל עשוי לספק מרחב המספיק לבישול, אוכל, ורביצה.

 

אבל דק מתוכנן בקפידה לא יקבל רק ציון "מספיק". תוכלו לעבור מפנים הבית אל הדק באופן קל וחלק, אף פעם לא תרגישו צפיפות כשתבשלו, תאכלו או סתם תנוחו, ומראה המעקות לא יסתיר את נוף החצר.

רצפת דק ובניית ארונות מטבח על הדק
שני דקים בחצר אחת עיצוב בגבהים שונים

ציירו, תדונו, וציירו מחדש

שוחחו עם בני המשפחה שלכם ותעלו לדיון מה הדק החדש אמור "לעשות", הם עשויים להעלות כמה רעיונות מעשיים, כדוגמת חשיבות צל, גינון באדניות, או יצירת מעבר קל להוצאת פחי אשפה. או שאולי יהיו להם רעיונות מגובשים לגבי האופן שבו הדק יראה. חלק מהם ירצו דק גדול, בעוד אחרים אוהבים כל כך את החצר ומעדיפים דק קטן.

 

דק מתוכנן כחלק מריצוף בתוך הבית

דק צריך להיראות כמו המשך טבעי של הבית ואמור לספק מעבר מעודן לחצר. שוב ושוב, תכנון הוא המפתח, בין אם אתם משתמשים בתוכנת עיצוב מתוחכמת או משרטטים את התכניות שלכם על פיסת נייר, השאירו לכם מספיק זמן כדי שתוכלו לתכנן גם את המראה הכללי של הדק וגם את פרטי הבניה שלו. בין אם אתם מתכננים לבנות את הדק בעצמכם או לשכור מקצוען, מאמר זה יסייע לכם לדמיין את הדק העתידי שלכם, כדי שתוכלו למקסם את הפוטנציאל שלו. כאן באתר תמצאו שפע של רעיונות, לעיצוב ובנייה כאחד.

עיצוב דקים לתחושת מרחב בשלושה מפלסים

דק מעץ או דק סינתטי מסביב לבריכה

דק חום מסביב לברכה כחולה עיצוב משלים