דק לגינה עם במה ובמרכזה ג'קוזי

דק לגינה עם במה ובמרכזה ג'קוזי

לחץ להגדלה

דק לגינה עם גרם מדרגות ותיחום גדר אבן בשביל

דק לגינה עם גרם מדרגות ותיחום גדר אבן בשביל

לחץ להגדלה

דק סינטטי לחצר מסביב לבריכה

דק סינטטי לחצר מסביב לבריכה

דקים לגינה מעץ? סינטטי? בקו אפס או במה בגינה?

 

דקים לגינה כמקום בילוי הראשון וחשוב ביותר מחוץ לבית, דק לגינה שלכם הוא המקום לאירוח של בני משפחה וחברים.

לאור העובדה שהדק משמש תוספת והארכה לחלל המגורים הפנימי, זהו המקום הטוב ביותר לעשות בו על האש או לערוך בו מסיבת יום הולדת – כל שעליכם לעשות הוא להוסיף גריל, אוכל טוב וטעים, ריהוט גן נוח וכמובן מזג אוויר טוב.

דק בגינה נחשב למקום נהדר לערוך בו מסיבות, הגינה הנעימה, הנופים מרהיבים הנשקפים מהדק והמיקום המאוורר הופכים אותו גם למקום מרגוע ממעלה ראשונה. ללא קשר לשימוש בו, דק בגינה נחשב לתוספת מושלמת לכל בית משפחה.

 

מתכננים לבנות דק לגינה?

כאשר אתם מתכננים לבנות דק לגינה, עשו את שיעורי הבית שלכם בכל הנוגע לאפשרויות החומרים למשל: דק מעץ או דק סינטטי.

קחו בחשבון את המחיר, את המראה ואת התחזוקה הכללית בזמן קבלת ההחלטה שלכם. ברגע שאתם סגורים לגבי החומר בו תעשו שימוש לבניית הדק שלכם, התחילו לחשוב על הצורה ועל גובה, ההחלטה על גבהת הדק שלכם יכולה להיות משתי סיבות עיקריות עיצוב והדגשת המקום בגינה או כפתרון בעיות ניקוז מים או כהשוואת מפלסים בבית.

 

האם אתם מעוניינים בדק בגינה עם תוספת במה?

האם אתם מעוניינים בדק עם תיחום? תיחום לדקים לגינה יכול להיות גדר נמוכה מסביב או אדניות לפרחים ועוד רעיונות וגאדג'טים חדשים.

עם קירוי אטום? חצי אטום? עם פרגולת עץ? חשבו על מה שבטוח ומעשי עבור המשפחה שלכם. לבסוף, תנו לדק תחושה של בית בכך שתשקיעו בריהוט חוץ איכותי ובקישוטים משעשעים.

 

איזה סגנון דק מתאים לגינה שלי?

הגינה שלכם יכולה להיות פשוטה וקלה להתאמה אישית, קחו בחשבון את כל האפשרויות העומדות לרשותכם אחרי שהתייעצתם עם אדם מקצועי ואחרי שהחלטתם על התקציב שלכם, לפני שאתם ממשיכים.

דק מוגבה כולל לעתים קרובות גרם מדרגות חיצוניות, המסייע כדרך גישה לחצר האחורית, והוא יכול להיות מקורה או חשוף.

במה ממוקמת על גביו או בדיוק בגובה רצפת הבית, בעוד שדק במה בשני גבהים לוקח קצת מהשניים. אתם יכולים אפילו לבחור דק שעומד בפני עצמו בגינה, ממוקם בחצר אשר אינה מחוברת לבית.

 

כיצד עליי לקשט את הדק שלי?

כשהחלטות הבנייה נעשו, זה הזמן להתחיל לקשט, ריהוט גן נוח הוא שהופך את הגינה וחלל החיצוני שלכם למקום נינוח, לכן וודאו כי הנכם משקיעים במערכת ריהוט טובה.

תכללו שמשייה ופינת ישיבה חיצונית לקיום ארוחות פשוטות וקלות בחוץ, ורכשו ספה עמידה בפגעי מזג האוויר ומספר כיסאות נוחים להרפיה אולטימטיבית. ומכיוון שדק בגינה שלכם מעולה לשימוש באותם לילות קיץ נפלאים, אל תשכחו לכלול גם תאורה מספיק טובה.

 

פרגולות ומבני הצללה אחרים הם הדרך הטובה ביותר ליהנות מהחלל החיצוני שלכם גם כאשר התנאים בחוץ אינם מוצאים חן בעיניכם כל כך.

בתנאי החום של הקיץ, אתם יכולים להירגע וליהנות מהחלל החיצוני שלכם מבלי להיכנע לשמש הלוהטת. מבני הצללה מאריכות גם את העונה מתקופת הסתיו ועד לחורף.

במידה והפרגולה שלכם בנויה עם גג אטום או אף עם צדדים מבודדים, אתם יכולים ליהנות מלגימת קפה בבוקר חורפי שליו מבלי שהגשם או הברד ייגע בכם.

 

לתמונות ורעיונות לפרגולות עץ 

  • דקים לגינה מעץ

  • דקים סינטטיים לגינה

  • דקים עם במה לגינה

  • דקים מסביב לבריכה

  • דקים לגינה עם מדרגות

  • דקים בגינה לפתרון בעיות גובה ומפלסים