מיקום פרגולה ודק בגינה

מיקום פרגולה בחצר טיפים לקביעת מיקום וגודל

מיקום פרגולה בחצר טיפים לקביעת מיקום וגודל פרגולה, סגנון הקירוי ועוד.

 

פרגולות מאפשרות לכם לבלות את זמנכם בגינה גם בימי הקיץ החמים ביותר. פרגולות נהדרות גם להגדרת חללים בתוך החצר וליצירת מעבר מזמין בין בילוי במקום סגור לבילוי במקום פתוח.

 

מיקום פרגולה

פרגולות ודקים הולכים היטב הן בחצר והן נתמכות וצמודות לבית.

כאשר ממקמים פרגולת עץ בחצר, הפרגולה נראית לעין גם מהבית ומעניקה מראה נפלא ויפה בחצר. "פרגולות פועלות כמרכיב חזותי שמטרתו למשוך אתכם לתוך החצר".

בזמן שמחליטים היכן למקם פרגולה בחצר, חשבו על המקום שבו הייתם רוצים לבלות את זמנכם הכי הרבה.

 

  • מאיזה אזור בחצר ניתן לצפות במראות הטובים ביותר?

  • האם ישנם מקומות המוגנים מפני רוח?

  • באיזו שעה של היום אתם מעוניינים לשבת מתחת לפרגולה שלכם, ואלו אזורים בחצר הם הנעימים ביותר לשהות בהם באותה שעה?

  • קחו בחשבון את מיקום השמש בזמן השקיעה ובזמן הזריחה לפני שאתם מחליטים היכן להקים את הפרגולה שלכם. זווית אור השמש תקבע את כמות ההצללה המיוצרת.

 

יש קשר חזק בין מיקום פרגולה בחצר לבין תנועת השמש. פרגולות לעולם לא יספקו לכם צל במהלך כל שעות היממה, רק משום שהפרגולות קבועות והשמש זזה. לכן קחו בחשבון את סגנון החיים שלכם ואת לוח הזמנים שלכם בזמן שאתם מתכננים היכן למקם מבנה חיצוני מכל סוג שהוא וזאת על מנת לוודא כי הנכם יוצרים את הסביבה הטובה ביותר לאותה שעה של היום במהלכה סביר להניח כי תבלו בה את זמנכם.

 

 

במידה ואתם מחפשים השראה בעיצובי גינות, הגעתם למקום הנכון לתמונות ורעיונות לבניית פרגולות עץבמידה ואתם מנסים למצוא השארה לעיצוב החצר שלכם או במידה ואתם מוכנים לרהט את הפרגולה או את הדק שלכם, בחירת עיצוב גינה מודרני, פונקציונאלי ונוח צריכה להיות בראש הרשימה שלכם. השגת ריהוט נוח למנוחה והרפיה, לאירוח, מסיבות וארוחות יכולה להפוך את החצר והחלק החיצוני של ביתכם למקום מהנה ועוד יותר חשוב למקום: מראה ססגוני.

 

הוספת אטרקציה לגינה שלכם או לחצר שלכם עשויה לכלול הקמה של פרגולת עץ. על פי ההגדרה, פרגולה הינו מבנה או מעבר מקומר הכולל מסגרת המכוסה בצמחים מטפסים או נגררים. היא מורכבת מעמודים וקורות אולם לא מקירות או גג. באם היא עומדת בפני עצמה או כמבנה מחובר לביתכם, פרגולה בדרך כלל מיועדת לשמש כמעבר מוצלל או כאזור רגיעה. בית קיץ עם מרפסת, הינו מבנה העומד בפני עצמו הכולל מסגרת פתוחה וקירוי מתאים.