פרגולות עץ

פרגולות עץ במגוון צורות וסגנונות : עגולות, משולשות או פרגולות אלכסוניות.
ההתפתחויות בתחום העיצוב מאפשרות כיום לעצב ולהתקין פרגולות עץ כמעט בכל צורה שתרצו.
ישנן פרגולות המותאמות לסוכה, לקירוי בריכה, לקירוי חנייה, וישנן גם פרגולות עץ לשיזוף.

לפרגולות שימושים רבים ומגוונים הנותנים מגוון רחב של פתרונות מעניינים ומתקדמים, כמעט לכל שטח ניתן למצוא את הפרגולה המתאימה לו.

איזו פרגולת עץ מתאימה לחצר שלך?

פרגולות עץ כפריט בעל ערך עיצובי דקורטיבי-
מתוך מגוון עצום של אפשרויות עיצוב סבבתי, ואדריכלות חוץ, צריך להתייחס למגבלות השטח, כווני השמים, סגנון הבית וגודל פינת הישיבה. לא רק הצללה מפני השמש והגנה מפני נזקי מזג האוויר, הרי שהיום פרגולות עץ הן פריט בעל ערך עיצובי דקורטיבי המעניק לבית או לגינה מראה עיצובי מרשים ויפה. ניתן להוסיף לפרגולות פריטים דקורטיביים כמו ויטראז'ים, גופי תאורה, וילונות למיניהם, לשלב בתוכם כסאות מעוצבים, צמחיה מטפסת או סוככת, וקישוטים כמו שבשבות או מוביילים. פרגולות עץ משתלבות בצורה מושלמת בחצר או בגינה שלכם ונותנים תחושה של עצים וירוק שמשדרג כל חצר או גינה.

עמידות פרגולות עץ החשופות לנזקי מזג האוויר, בקיץ שמש ישירה, ובחורף גשם ולחות.
אנו מייחסים חשיבות רבה לאיכות החומרים בבניית הפרגולות, מבחר העצים הרב בהם ניתן לבנות את הפרגולה ושימוש בטכנולוגיה מתקדמת לעמידות העץ בתנאי האקלים המשתנים, שימוש בעץ רב שכבתי עץ גושני, כמו: אלון, אורן, אגוז, טיק אואיפאה, מאפשר קבלת תוצאה מרשימה ועמידות לטווח ארוך.
אנו מקפידים לעבוד עם עץ שעבר תהליך אימפרגנציה, תהליך הגורם לעץ להישמר במשך שנים.

תשתית פרגולות עץ פרגולה נתמכת על ידי מספר נקודות עוגן בקרקע או בקיר, לפני הקמת הפרגולה יש להכין תשתית להתקנה שתהווה עוגן לנקודות האחיזה של הפרגולה. כמו כן, אנו בונים ומתקינים פריטי עץ דקורטיביים נוספים כגון, דקים ורצפות עץ, ריהוט גן, אדניות עץ, גדרות עץ, פינות ישיבה וכו'..- תוכלו באותה עסקת פרגולה להוסיף דברים, להוזיל את המחיר ובכך להפוך את החצר למקום הרבה יותר יפה ומשודרג.

אין כמו עבודה איכותית ונקייה להנאה מושלמת מהפרגולה שלך.