האהבה לפרגולת עץ מלא

 

עץ מלא מדגיש את טבעיות החומר, כמו אבן וברזל הנוצרים בטבע. זהו חומר שאפשר ליצור בו, אפשר לעשות איתו במעט בל דבר, הוא אינו מוגבל כמו שאר החומרים שהם תוצר מעבדתי. המראה הטבעי של העץ מכתיב הרבה בזמן העבודה וחלק ניכר מאופיו משפיע על עיצוב הפרגולה שיוצרים בו.

 

האהבה לפרגולת עץ המלא, היא קודם כל האותנטיות שלה, עץ מלא זהו חומר מקורי,אורגינאלי. עץ הוא חומר שמשתלב בחיי בל אחד מאיתנו לאורך כל החיים, הוא משדר תחושה של מוכר. עץ הוא משהו בסיסי כמו קמח, כמו לחם. ממש כמו שאם מוסיפים לבצק קצת מלח הוא הופך לחלה ואם מוסיפים לו סוכר הוא הופך לחלה מתוקה, ואפשר בעזרת תבלינים ותוספות שונות ליצור ממנו את הלחמים הבי מעודנים ולהניע למגוון עצום של סוגים שונים של לחמים, כך גם העץ.
בעיבוד מסוים פרגולת עץ מלא נראית הדבר הכי אלגנטי ונקי שיכול להיות, ובעיבור קצת שונה היא הופכת להיות בעלת מראה מאסיבי וגושני. אפשר לשחק עם העץ, ליצור בו ולעשות ממנו הכול,הוא בסיס לסגנונות רבים ושונים בעיצוב ממש במו הקמח.

 

כנסו כאן לתמונות של פרגולות עץ מלא

 

עבודה עם עץ מתחברת לדברים מאד פנימיים ובלתי מוסברים בתחום החושים. ריח העץ, המגע שלו, זהו חומר שמעביר לך תחושות. פרגולות מעץ מלא משדרות תחושה של בראשיתיות ויחד עם זאת מתאימות לקדמה ולשנות האלפיים, הם אינם מכתיבות את שאר מראה הבית, אלא להיפך, הם משתלבות כמעט עם כל חומר ועם כל תפיסה עיצובית, השורשיות שהם משדרות, החום, מתאימים כמעט לכל אדם בארץ ובעולם, פרגולות עץ מלא מעניקות תחושת נוחות.

 

 

דורון בן דוד עבודות עץ
פרגולות, דקים וכל סוגי עבודות העץ, כולל עבודות עץ אומנותיות, תכנון מקצועי, גימור מושלם.
לפגישת היכרות חינם - התקשר עכשיו!