ברור שעדיף פרגולה ודק עץ 

 

בניית פרגולות ודקים מעץ עדיפה על בנייה מחומרים אחרים!
כִּי הָאָדָם עֵץ הַשָּׂדֶה. כְּמוֹ הָאָדָם גַּם הָעֵץ צוֹמֵחַ"...

ישנה מגמה בעולם, של חזרה אל הטבע. בטוקיו, פריז, תל אביב ודאלאס אנחנו גרים בבטון יצוק, נוסעים במתכת על אספלט ומשחקים בפלסטיק.
לאחרונה, ניתן לראות שבכל מקום שואפים בני האדם להחזיר לחייהם משהו מהמהות הבסיסית והזיכרון האנושי המקורי של החיים הטבעיים. במזון, בביגוד ובשנים האחרונות גם בעיצוב הסביבה הביתית הקרובה אלינו. הוספת רצפות מעץ, דקים או פרגולות בדירה או בבית משדרגת את סביבת החיים שלנו ומשמשת כלי עיצובי התורם לנוחות, ניקיון ואסתטיקה. התחושה הזו מתעצמת ומתחדדת עם שימוש ובניה של דקים ופרגולות מעץ אמיתי. מעצבים ולקוחות עסקיים ופרטיים מעדיפים דקים ופרגולות מעץ על מנת להכניס אלמנט גדול ומשמעותי התורם לתחושת "הטבעיות."
קיימות בשוק אלטרנטיבות רבות הכוללות שימוש במתכת או בחומרים סינתטיים לבניית משטחים או אזורים מחופים ומוצללים, אבל את התחושה הפנימית האותנטית המתקבלת משימוש בחומר טבעי מופלא כמו עץ, אף אחד מהן לא מצליחה ממש לשחזר. בניית דקים ופרגולות מעץ מפיקה מאיתנו, הבונים, רמה אחרת של מקצועיות ודורשת השתלמויות ולמידה רבה תוך קביעת סטנדרטים גבוהים. אלה, מחייבים אותנו להישאר מעודכנים בהתפתחויות האחרונות במדע, בתעשייה, בשימור ועיצוב מודרני.
בחירת סוג העץ (אורן, טיק, מירבאו, איפיאה ועוד), הצבע של העץ, כיוון הלוחות והסיבים היא הרפתקה משותפת שמאפשרת בניה של מוצר איכותי וייחודי הנשמר לשנים רבות.

 

כנסו כאן לתמונות ורעיונות של פרגולות עץ

 

 

השימוש בעץ טבעי בבניית הדקים או הפרגולות מאפשר לנו מנעד רחב של חופש עיצובי. הדקים כבר מזמן לא חייבים להיות ריבועיים, פרגולות והצללות לא חייבות להיות תבניתיות. תוך כדי בניה בחומר המופלא והרב גוני הזה ניתן לשלב אלמנטים טבעיים נוספים על מנת להעצים את התחושה. גימור עגול או הצבת אבן גדולה או שילוב אזורים המיועדים לצמחים גדולים וקטנים משלימים ומחדדים את השאיפה שלנו להחזיר קצת מן הטבע אל הסביבה הביתית. תשומת הלב שלנו לצרכי הלקוח מלאה ונמצאת בדרגת חשיבות עליונה, ובכלל זאת: שירות ואדיבות, רמה גבוהה של גימור, שימוש בטכניקות מתקדמות וסגנון אומנותי. זאת, על מנת לתת את המעטפת הטובה ביותר ביצירת חווית רכישה מושלמת משלב ההתרשמות הראשונית, עבור בעיצוב ובהזמנה וכלה בהתקנה ובשירות. הצבת דקים ו/או פרגולות מעץ טבעי תהיה ההחלטה הטובה ביותר שלקחתם עבור הסביבה הביתית שלכם.